Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

Tõsine TRX Treeningprogramm kõhu ja seljalihastele

TRX® PRO4 Kit

Muuda oma treening funktsionaalseks treeningkeskuseks TRX PRO Kitiga. Mõeldud treeneritele, kes otsivad ideaalset lahendust treenimaks oma kliente erinevatel koormustasemetel mistahes kohas.

Vaata tooteid
15.04.2013

Suvi on tulemas! Treeningvormi oleks kindlasti vaja parandada või säilitada? Planeeri see programm oma treeningkavasse ning tee seda 2 - 3 korda nädalas ühe kuu jooksul.

Loe lisaks

Viis harjutust korvpalluritele /VIDEO/

TRX® Home2

TRX home2 võimaldab sul läbi viia tõhusad, kogu keha treeningud oma kodus või näiteks reisil olles.

Vaata tooteid
12.04.2013

Jälgi seda “tapvat” korvpallurite treeningut, mis on spetsiaalselt koostatud parandamaks kardiovaskulaarset vastupidavust ning tugevdamaks süvalihaskonda.

Loe lisaks

Rip Trainer - TRX süsteemi jätkumine

TRX® Rip Trainer

Olles algselt loodud võitluskunstide sportlastele ja füsioterapeutidele, pakub Rip Trainer unikaalset segu rotatsioonide, vastupanu, keha stabiilsustreeningu ja koordinatsiooni arendamisest.

Vaata tooteid
01.04.2013

TRX Rip Trainer on hakanud populaarsust koguma enamikes spordiklubides.

Loe lisaks
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!