Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

„Piisonid tõstsid mind üle oma pea ühe käe abil.“

TRX® + Sangpommid 1 (DVD)

Suurepärane väljakutse lihaste ja südame-veresoonkonna süsteemi vastupidavuse tõhustamiseks.

Vaata tooteid

Tänaseks on kokku saanud kaks antiiksete juurtega treeningvahendit: TRX + Sangpomm, mis mõlemad pakuvad nii vastupidavus-, kui jõutreeninguid. Lisaks on suurepäraseks abivahendiks tasakaalu ning koordinatsiooni arendamisel. Antud blogipostituse pühendame sõber sangpommi tutvustamisele. Kust on ta pärit? Kuidas on ta seotud TRX Treeningutega? Vaata seda maailma!

Loe lisaks

TRX Rip Traineri vastupanu põhimõte - VIDEO

TRX® Rip Trainer

Olles algselt loodud võitluskunstide sportlastele ja füsioterapeutidele, pakub Rip Trainer unikaalset segu rotatsioonide, vastupanu, keha stabiilsustreeningu ja koordinatsiooni arendamisest.

Vaata tooteid
18.06.2013

Vaata videot, kus TRX Rip Traineri looja Pete Holman selgitab, kuidas TRX Rip Traineriga saavutada kogu keha plahvatuslik jõud, suurendada südame-veresoonkonna vastupidavust ja parandada lihastoonust .

Loe lisaks

TRX treeningprogramm hokimängijatele

TRX® Home2

TRX home2 võimaldab sul läbi viia tõhusad, kogu keha treeningud oma kodus või näiteks reisil olles.

Vaata tooteid
17.03.2013

See kompleks on hokimängijate igapäevatreeningute tõhus koostisosa, kuna sellega saab täiendada nii valmisprogrammi kui teha neid harjutusi eraldi kolm korda, igat harjutust umbes neli minutit.

Loe lisaks

Tõsine TRX Treeningprogramm kõhu ja seljalihastele

TRX® PRO4 Kit

Muuda oma treening funktsionaalseks treeningkeskuseks TRX PRO Kitiga. Mõeldud treeneritele, kes otsivad ideaalset lahendust treenimaks oma kliente erinevatel koormustasemetel mistahes kohas.

Vaata tooteid
15.04.2013

Suvi on tulemas! Treeningvormi oleks kindlasti vaja parandada või säilitada? Planeeri see programm oma treeningkavasse ning tee seda 2 - 3 korda nädalas ühe kuu jooksul.

Loe lisaks

Viis harjutust korvpalluritele /VIDEO/

TRX® Home2

TRX home2 võimaldab sul läbi viia tõhusad, kogu keha treeningud oma kodus või näiteks reisil olles.

Vaata tooteid
12.04.2013

Jälgi seda “tapvat” korvpallurite treeningut, mis on spetsiaalselt koostatud parandamaks kardiovaskulaarset vastupidavust ning tugevdamaks süvalihaskonda.

Loe lisaks
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!