Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

Kuidas eristada TRX originaali võltstootest?

TRX® PRO Kit + TRX® Rip Trainer

Efektiivne lahendus treeneritele, kes soovivad kasutada TRX täiskomplekti.

Vaata tooteid

Kahjuks on imbumas ka Eesti turule TRX toodete võltsinguid, mis kahjustab nii edasimüüja kui ostja tegevust. Loomulikult analoogtoodete müüki me keelata ei saa, mis ei ole ka meie eesmärk. Jägnev ülevaade selgitab, kuidas esmasel vaatlusel lihtsasti vahet teha originaalil ja võltsingul. Jagagem infot enda klientidele ning treeneritele.

Esmalt vaata kindlasti üle pakend. Originaalpakend on valmistatud tugevast papist ja konkreetselt volditud nurkadega. Võltsingud on reeglina pehmest papist ning nurgad muljutud (vt pilti)

 

 

TRX originaaltoote kott on valmistatud tugevakoelisest võrkkangast ning mahutab toote hõlpsasti. Koti peal on TRX tähekombinatsioon originaaltoote märgistusega.

Võltstoodete kotid ning valmistatud pehmest peenekoelisest võrkkangast. Kotil on logona kasutatud TRX kollast logo.

 

 

TRX Home ning Pro kit komplekti kuulub musta värvi TRX tähekombinatsiooniga ukseankur. Reeglina on võltsingud teist värvi, kasutatud on TRX kollast logo ning õmblused viltused.

 

 

Igasse komplekti kuulub ka uksele riputatav hoiatussilt hetkel toimuvast treeningust. Originaaltootel on diagonaalis vastasnurgad maha lõigatud ning logona kasutatud TRX tähekombinatsiooni originaalmärgistusega.

Võltstooted on valmistatud õhukesest neljakandilisest papist ning nöör sildi uksele riputamiseks väga lühike. Kasutatud TRX originaaltoote kollaseid logosid.

 

 

Kõik TRX tooted on varustatud seadistamise ja treeningvideotega. Alates 2013 aastast on TRX videod üles laetud internetikeskkonda. Videotele TRX kodulehel (www.trxtraining.com ) võimaldab ligipääsu tootega kaasasolev koodikaart. Instruktsioone CD plaadi kujul ei toodeta.

 

 

 

Iga TRX komplekt sisaldab väikest harjutustevihikut. Võltstooted on originaaltootest tublisti suuremad, vihik kinnitatud spiraalköitega ning inimeste siluetid harjutuste piltidel udused. Originaaltoode on trükitud viisnurksele väikeseformaadilisele ja tugevale paberile ning kinnituseks on kergesti riputatav väike karabiin.

 

 

Võltstoote pikenduste karabiin on pikendusrihma  jaoks liialt kitsas ning kasutamisel voldib rihma kokku. Karabiin on valmistatud kergest ning õhukesest metallist.

Originaaltoote  karabiin on tugevast ja vastupidavast metallist ning hoiab pikendusrihma kindlalt paigas.

 

 

Põhitunnus, et tegemist on originaaltootega, on tootel olev hologramm ning QR-kood. Võltstoodetel hologrammi ei esine või see on äratuntavalt järgi tehtud.

 

 

 

Püüame hoida Eesti turu võimalikult puhtana ning oleme ääretult tänulikud iga vihje eest võltsingute kohta.

Soovime Sulle mõnusaid ja emotsionaalseid treeninguid TRX toodetega!

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!