Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

„Piisonid tõstsid mind üle oma pea ühe käe abil.“

TRX® + Sangpommid 1 (DVD)

Suurepärane väljakutse lihaste ja südame-veresoonkonna süsteemi vastupidavuse tõhustamiseks.

Vaata tooteid

Tänaseks on kokku saanud kaks antiiksete juurtega treeningvahendit: TRX + Sangpomm, mis mõlemad pakuvad nii vastupidavus-, kui jõutreeninguid. Lisaks on suurepäraseks abivahendiks tasakaalu ning koordinatsiooni arendamisel. Antud blogipostituse pühendame sõber sangpommi tutvustamisele. Kust on ta pärit? Kuidas on ta seotud TRX Treeningutega? Vaata seda maailma!

Sangpommi raskusteks on: 8 kg, 12 kg, 16 kg, 24 kg, 32 kg ja 48 kg.  Sangpommi tõstmise kui spordiala puhul on sportlastel tarvis jõudu ja vastupidavust.  Selle tänapäeval moodsa nimetusega „funktsionaalse treeningu“ tõeliselt mitmekülgse vahendi ajalugu saab alguse juba antiikajast.  Hellenid (Põhja-Kreeka hõim, hiljem kõik kreeka hõimud), kasutasid hantlite asemel sangpommile sarnaseid kivi tükke ja plokke, millest suurim tänaseni säilinud sangpomm  kaalub 143 kg. Sangpommi peale oli kirjutatud: „Piisonid tõstsid mind üle oma pea ühe käe abil.“

Tänapäevase, meile tuntud sangpommi ajalugu saab alguse Venemaalt 1700 aastatest, kus kohalikud farmerid kasutasid sangpomme vilja kaalumiseks. Tänu sellele tööle muutusid nad tugevamaks ning peagi leidsid võimaluse oma jõu demonstreerimiseks mitmetel laatadel, festivalidel jt avalikel üritustel.

Esimest korda jõudis sangpomm USA-sse veidi enne 1960ndaid. 2001 aastal arendasid esimese sangpommi treeningprogrammi Dragon Door Publications ja Pavel Tsatsouline.

Nüüd on kokku toodud kaks suurepärast vahendit: TRX ja sangpomm. Kuidas nad omavahel sobivad?

Arendamaks jõudu, vastupidavust, koordinatsiooni ja tasakaalu, on nendel vahenditel hea klapp omavahel ning selle treeningu võib läbi viia sisetingimustes, kuid neid ei ole ka kuigi keerukas kaasa võtta maale, mere äärde või lihtsalt parki.

 

Vaata tutvustavat TRX Kettlebell treeningut tutvustavat videot.

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!