Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

Rip Trainer - TRX süsteemi jätkumine

TRX® Rip Trainer

Olles algselt loodud võitluskunstide sportlastele ja füsioterapeutidele, pakub Rip Trainer unikaalset segu rotatsioonide, vastupanu, keha stabiilsustreeningu ja koordinatsiooni arendamisest.

Vaata tooteid
01.04.2013

TRX Rip Trainer on hakanud populaarsust koguma enamikes spordiklubides.

Funktsionaalse treeningu kasulikkusest on kuulda olnud ning räägitud viimastel aastatel fitnessimaailmas palju. Funktsionaalne treening aitab meid igapäeva liikumise parandamisel, sportlike eesmärkide saavutamisel, Nt. lihtsal jooksmisel mitmetasandiliste liigutuste sooritamisel. Rip Trainer mitte ainult ei aita liigutusi sooritada nende tasandite vahel vaid tõstab ka alaselja jõudlust ning tugevdab kõhulihaseid.

 

 

Rip Trainer annb suurepärase kogu keha treeningu ja kindlasti seab kõrgemad eesmärgid, kui esialgu arvata võiks. Rip Trainerit võib kasutada erinevatel treeningutel nagu kaalulangetus, kardiovaskulaarne treening, tasakaalu treening, lihastreeningu ning jõu treeningutel. Liigutused sisaldavad hüppeid, pöördeid, kükke ja lüüke - kõiki liigutusi, mida võib ette kujutada, samas, kui pidevalt toimub aktiivne lihastreening.

 

Treening algab rinnalihaste ja biitsepsi harjutustega, kükkide ja väljaastetega kuni funktsionaalsete liigutusteni nagu hoki löögid, söödud ning visked üle pea. Kui treenijad on on õppinud ära põhilised baaharjutused, võib treeningutesse lisada kõikvõimalikke treeningvahendeid. Näiteks Bosu, pallid, matid jne, mis lisab treenigutesse värvi ning muudab treenigud intensiivsemaks, lõbusamaks ning väljakutsuvamateks. 

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!