Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX on valitud 25 innovaatilisema toote hulka!

TRX® PRO4 Kit

Muuda oma treening funktsionaalseks treeningkeskuseks TRX PRO Kitiga. Mõeldud treeneritele, kes otsivad ideaalset lahendust treenimaks oma kliente erinevatel koormustasemetel mistahes kohas.

Vaata tooteid

TRX on üheks mitmekülgseimaks treeningvahendiks fitnessimaailmas. Treeningu põhimõte on lihtne: eesmärk on sooritada harjutusi hoides pidevas töös kogu kere lihaskond arvestades gravitatsiooni mõju. TRX sobib absoluutselt kõikidele vanusegruppidele mistahes sportlikul tasemel. Edukalt kasutatakse vahendit ka taastusravis, kus tähtsat rolli mängib individuaalne lähenemine, tasakaal, lihasjõud ja koordinatsioon. TRX on valitud majandusajakirja Entrepreneur poolt üheks 25 uuenduslikuma ja innovaatilisema toote hulka. Loe lähemalt, miks.

Loe lisaks

Kuidas eristada TRX originaali võltstootest?

TRX® PRO Kit + TRX® Rip Trainer

Efektiivne lahendus treeneritele, kes soovivad kasutada TRX täiskomplekti.

Vaata tooteid

Kahjuks on imbumas ka Eesti turule TRX toodete võltsinguid, mis kahjustab nii edasimüüja kui ostja tegevust. Loomulikult analoogtoodete müüki me keelata ei saa, mis ei ole ka meie eesmärk. Jägnev ülevaade selgitab, kuidas esmasel vaatlusel lihtsasti vahet teha originaalil ja võltsingul. Jagagem infot enda klientidele ning treeneritele.

Loe lisaks

Rip Trainer - TRX süsteemi jätkumine

TRX® Rip Trainer

Olles algselt loodud võitluskunstide sportlastele ja füsioterapeutidele, pakub Rip Trainer unikaalset segu rotatsioonide, vastupanu, keha stabiilsustreeningu ja koordinatsiooni arendamisest.

Vaata tooteid
01.04.2013

TRX Rip Trainer on hakanud populaarsust koguma enamikes spordiklubides.

Loe lisaks
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!