Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

Top 3 põhjust, MIKS peaks treenima TRX® treeningsüsteemiga

TRX® Home2

TRX home2 võimaldab sul läbi viia tõhusad, kogu keha treeningud oma kodus või näiteks reisil olles.

Vaata tooteid
17.05.2013

Eksisteerib palju erinevaid põhjuseid, miks me peaksime treeninguteks valima just TRX treeningsüsteemi. Selles videos määratleb TRX esindaja Chris Frankel kolm põhjust, miks nii sportlased kui igasuguste füüsiliste aktiivsuste fännid peaksid lülitama selle süsteemi oma treeningusse.

1) Kõhu ja selja süvalihaste treening e. "core training"

 

Inimese keha raskuskese asub puusadest veidi kõrgemal naba piirkonnas. Kui keha ning kehaosad muudavad oma asendit, nihkub ka raskuskese. Seetõttu vajabki keha lihasjõudu, koordinatsiooni ning tasakaalu, et vältida kukkumist.TRX harjutused on funktsionaalsed ning suunatud kehaosadele läbi keha raskuskeskme. Seeläbi aktiveeruvad kõhu ja selja süvalihased ning saavutatakse stabiilsem kere lihaskond.

 


2) Tõmbeharjutused

ehk ka niinimetatud "baasharjutused" on juba alates finessi algusaegadest olnud jõutreeningute aluseks. Tõmbeharjutused TRX treeningseadmetega panevad tööle peaaegu kõik tõmbes osalevad lihasgrupid – biitsepsid, seljalihased, reie kakspealihased, deltalihased, trapetslihased jt -  kõik korraga. Kuna TRX põhiline koormuse element on treenija enda kehakaal, siis, valides vastava asendi kinnituspunkti suhtes, on tõmbetreening eriti tõhus.

 

 

 3) Lihaste düsbalansi vähendamine, ehk nn "ühe külje treening ".

Uuringud näitavad, et üheks kõige sagedasemaks nii argipäevaste kui sporditraumade ja ka valude põhjuseks on lihaste tasakaalustamatus. TRX on eriti sobilik selle vähendamiseks, kuna võimaldab tugevdada nii nõrku lihasgruppe kui venitada lühemaid, sageli isegi
samas harjutuses. 

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!