Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX Crossfit Treening

TRX Boot Camp

Kõrge intensiivsusega 50-minutiline boot-camp stiilis TRX Treeningvahendi ja kõrge intensiivsusega hüppenööritreening.

Vaata tooteid

Ranna CrossFiti harrastajad Jeannie Bassi ja Jody Morgan näitavad, kuidas liita hullumeelne Crossfit TRX treeninguga. Lisaks toob kogu see kompott väikest värskust igapäevasesse treeningrutiini. Treeningusse on lisatud plahvatuslikud, tasakaalu ja stabiilsust nõudvad harjutused. Lisaks oleme kavasse installeerinud terve rea kerelihaste stabilisatsiooni harjutusi, Crossfiti keeles "midline stabilization" harjutused. Kui olete harjunud klassikalise Crossfitiga, siis TRX-i lisamine süsteemi lisab volüümi veelgi ning lihaste üldine vastupidavus pannakse tõepoolest proovile!

Loe lisaks

Aktiivne puhkus on suurepärane idee!

TRX® Home2

TRX home2 võimaldab sul läbi viia tõhusad, kogu keha treeningud oma kodus või näiteks reisil olles.

Vaata tooteid

Puhkused on täies hoos ning termomeeter näitab kuumi kraade! Ideaalne aeg linnast välja saamiseks ning värske õhu hingamiseks. See aga ei tähenda, et nüüd oled sunnitud ka oma treeningutesse pausi tegema. Vastupidi! Sul on rohkem võimalusi aega võtta enda jaoks. Pista oma puhkusekotti TRX ning enne kui jõuad hakata nautima suvist grilliõhtut ja karastavaid jooke, saad end laadida päikesest pakatava energia, siniste veesilmade värskuse ja TRX superlaheda treeninguga!

Loe lisaks

Top 3 põhjust, MIKS peaks treenima TRX® treeningsüsteemiga

TRX® Home2

TRX home2 võimaldab sul läbi viia tõhusad, kogu keha treeningud oma kodus või näiteks reisil olles.

Vaata tooteid
17.05.2013

Eksisteerib palju erinevaid põhjuseid, miks me peaksime treeninguteks valima just TRX treeningsüsteemi. Selles videos määratleb TRX esindaja Chris Frankel kolm põhjust, miks nii sportlased kui igasuguste füüsiliste aktiivsuste fännid peaksid lülitama selle süsteemi oma treeningusse.

Loe lisaks
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!