Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX on valitud 25 innovaatilisema toote hulka!

TRX® PRO4 Kit

Muuda oma treening funktsionaalseks treeningkeskuseks TRX PRO Kitiga. Mõeldud treeneritele, kes otsivad ideaalset lahendust treenimaks oma kliente erinevatel koormustasemetel mistahes kohas.

Vaata tooteid

TRX on üheks mitmekülgseimaks treeningvahendiks fitnessimaailmas. Treeningu põhimõte on lihtne: eesmärk on sooritada harjutusi hoides pidevas töös kogu kere lihaskond arvestades gravitatsiooni mõju. TRX sobib absoluutselt kõikidele vanusegruppidele mistahes sportlikul tasemel. Edukalt kasutatakse vahendit ka taastusravis, kus tähtsat rolli mängib individuaalne lähenemine, tasakaal, lihasjõud ja koordinatsioon. TRX on valitud majandusajakirja Entrepreneur poolt üheks 25 uuenduslikuma ja innovaatilisema toote hulka. Loe lähemalt, miks.

MIKS?

Taas mõistmaks, kuidas me liigume, kus ja miks on see vajalik.

 

KES?

TRX brandi looja Randy Hetrick, 14 aasta pikkuse kogemusega USA merejalaväe veteran ning Stanfordi Ülikooli ärijuhtimise magister alustas varastel üheksakümnendatel süsteemi Total Resistance eXercise  arendamist, kuid ei jõudnud turundamiseni enne 2005 aastat.

 

MILLE NAD ARENDASID?

TRX on arendatud üheks mitmekülgseimaks treeningvahendiks maailmas. Olulisim tema juures on treeningu süsteem, mille eesmärk on pakkuda efektiivset ja lihtsat treeningut kasutades gravitatsiooni ja treenija enda keha raskust vaatamata ajast, kohast ning treenija sportlikust vormist. Toote dünaamika on see, miks kliendid valivad just TRX-i sadade erinevate treeningute hulgast. TRX annab võimaluse treenida HIIT (tõlk. high intensity interval training) treeningutest kuni rehabilitatsiooni ning vigastusjärgse taastusravini välja.

Kas teadsite, et TRX arendajad pakuvad oma töötajatele iga päev neli treeningtundi!

 

25 innovaatilisema brandi kohta saad lugeda SIIT

 

Edu, rõõmu ja raskeid treeninguid igasse päeva soovib TRX MEESKOND

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!