Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX treeningprogramm hokimängijatele

TRX® Home2

TRX home2 võimaldab sul läbi viia tõhusad, kogu keha treeningud oma kodus või näiteks reisil olles.

Vaata tooteid
17.03.2013

See kompleks on hokimängijate igapäevatreeningute tõhus koostisosa, kuna sellega saab täiendada nii valmisprogrammi kui teha neid harjutusi eraldi kolm korda, igat harjutust umbes neli minutit.

TRX Programmideameti esindaja Carlos Tisdeil  demonstreerib harjutuste kompleksi, mis aitab parendada vastupidavust, plahvatuslikku jõudu ja stabiliseerib ka keha süvalihaskonda. 

 TRX Lunge (õõtsutamisega)

Eesmärk: parandada põlveliigese stabiilsust ja jõudu.
Sooritus: pikenda
TRX kuni säärelihase keskpaigani, seisa sirgelt, seljaga kinnituspunkti poole ja pane üks jalg mõlemasse jala aasa. Harjutuse soorita suuna „ülesriputatud“ jalg tahapoole, kõverdades põlve sügavalt kuni paar sentimeetrit põrandast. Samaaegselt kõverda eesmist toetavat jalga, kuni põlveliigeses moodustab 90-kraadine nurk. Sellest asendist õõtsuta end kergelt tahapoole - nii kaugele, kuni on võimalik tasakaalus püsida. Seejärel liigu harjutuse algasendisse, surudes eespool asuva jala kand tugevalt põrandale ja pingutades tuharalihaseid. Soorita harjutust 10 korda mõlema jalaga. Enne järgmise harjutuse tegemist puhka umbes 30 sekundit. 

TRX Crossing Balance Lunge

Eesmärk: parandada kerelihaste stabiilsust ja jõudu

Sooritus: reguleeri TRX keskmisele pikkusele, seisa sirgelt harkseisus, jalad õlgade laiusel, näoga kinnituspunkti poole, hoia kinni käepidemetest käed kergelt küünarvartest kõverdatult. Tõsta üks kõverdatud jalg ette ja suuna see tahapoole diagonaalselt üle teise jala kanna seda põrandale laskmata. Tule tagasi algasendisse, surudes eespool oleva jala kand tugevalt põrandale. Tee sama harjutust teise jalaga. Tee 10 harjutust mõlema jalaga, puhka 30 sekundit ja alusta viimase harjutuse tegemist.

 

 

 TRX Single Leg Side Plank (abduktsiooniga)

Eesmärk: tugevdada selja- ja kõhu süvalihaskonda ning keskmist puusalihast.

Sooritus: pikenda TRX kuni säärelihase keskpaigani, lasku põrandale külili küljega kinnituspunkti poole. Aseta alumine jalg jalgade aasa, tõsta puusad ja tõuse külgtoengusse toetudes küünarvarrele. Hoides puusad paigal, tõsta ülemine vaba jalg nii kõrgele kui vähegi
võimalik, püsi asendis mõni sekund, lase jalg alla, surudes samaaegselt puusi
põranda poole. Jätka harjutuse tegemist, tõstes ja hoides ülevalpool olevat
jalga vähemalt 10 sekundit. Täida harjutust vähemalt kolm korda kummagi jalaga.


 

 Siin nad on – kolm suurepärast harjutust, mis aitavad parandada jäähokis vajaminevat funktsionaalset jõudu. Oluline on sooritada harjutusi aeglaselt, kontrollitult, kontsentreerudes nende tehnilisele täitmisele.Kui oled kasutanud seadet TRX jäähoki, uisutamise või teiste talvespordialade treeningutel, jaga allpool oma kogemusi ka meiega. 

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!