Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

Tõsine TRX Treeningprogramm kõhu ja seljalihastele

TRX® PRO4 Kit

Muuda oma treening funktsionaalseks treeningkeskuseks TRX PRO Kitiga. Mõeldud treeneritele, kes otsivad ideaalset lahendust treenimaks oma kliente erinevatel koormustasemetel mistahes kohas.

Vaata tooteid
15.04.2013

Suvi on tulemas! Treeningvormi oleks kindlasti vaja parandada või säilitada? Planeeri see programm oma treeningkavasse ning tee seda 2 - 3 korda nädalas ühe kuu jooksul.

Treening on vaid 30 minutit pikk. Treeningu jooksul parandad jõudu ja vastupidavust, tugevdad kõhu ja selja süvalihaskonda ning vähendad oluliselt vigastuste ohtu. Lisaks on see suurepäraseks abivahendiks jalgratta, jooksu, ujumise jne füüsilise aktiivsuse ettevalmistavatel treeningutel enne ning kogu suve vältel.

Lae oma arvutisse või telefoni PDF ja võta see endaga kõikjale proovimiseks kaasa.

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!