Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

KKK
 1. Kuidas teha tellimust?

  Tellimuse tegemisel järgige järgmisi punkte:


  1. Registreeruge.

  2. Valige kaubad ja asetage need ostukorvi.

  3. Minge oma ostukorvile, kus näete väljavalitud tooteid, nende kogust ja
  maksumust ning vajutage nuppu "Vormistada tellimus".

  4. Valige makseliik ja sooritage makse Teile sobival viisil.

  5. Pärast arve tasumist tuuakse kaup Teie poolt märgitud aadressile.

 2. Kui kiiresti saan kätte tellitud kauba?

  Tellitud kauba saate kätte Tallinna piires ühe, teistesse Eesti linnadesse kahe tööpäeva jooksul alates arve tasumise hetkest. Ettenägematutel asjaoludel pikenenud tarneajast teavitab Teid koheselt meie esindaja ning teatab Teile ka uue tarneaja.

 3. Kui lihtne on TRX süsteemi paigaldamine kodus?
  TRX süsteemi saab kodus mugavalt paigaldada kasutades ukseankrut  - asetage see üle ukse, sulgege uks ja treening võib alata. Loomulikult on võimalik seda ka kodus kinnitada lakke või
  seinale Xmount kinnituse abil.
 4. Mis juhtub, kui kuller ei leia mind kodust?

  Ärge unustage, et pärast kaubatellimuse tegemist toimetatakse tooted Teie poolt
  märgitud aadressile paki tarnetingimustes märgitud tähtajal. Pöörame Teie
  tähelepanu asjaolule, et juhul, kui kuller toimetab kauba kaubasaajale kätte esimest
  korda (eelnevalt Teiega kokku leppides) ja ei leia kaubasaajat
  kaubatarne aadressil, toimetatakse pakk kohale teist korda veelkordse tasu
  eest. Kui kuller pakki kohale toimetades ei kohta kaubasaajat ka teisel korral,
  tagastatakse kaup lattu. Iga järgneva paki kohaletoimetamise eest maksab ostja
  eraldi tarnetasu.
 5. Kas TRX rihmad on valmistatud kummist?
  TRX rihmad ei ole valmistatud kummist. Need on toodetud väga vastupidavast Kevlarkiudu sisaldavast kangamaterjalist, mis ei veni.
 6. Mida teha, kui olen unustanud kliendiparooli?
  Trxtraining.ee interneti kodulehel valige märge "Unustasin parooli" ja sisestage oma elektroonilise
  posti aadress – parooli meeldetuletus saadetakse Teile e-mailiga.
 7. Millistes spordiklubides saab harjutada TRX seadmetega?

  MyFitnessi kõikides spordiklubides, Golden Club, Audentes Fitness, Spordikeskus Teras, Scala Fitness, Viimsi SPA Spordiklubi.

 8. Mis kuulub TRX komplektidesse?
  Iga komplekt on erinev.


  TRX HOME komplekti kuuluvad TRX Treeningsüsteem, ukseankur, treeningkaardid, paigaldusjuhend, mugav kott transportimiseks


  TRX PRO kompleti kuuluvad TRX Treeningsüsteem, ukseankur, treeningkaardid, pikendusliides, paigaldusjuhend, mugav kott transportimiseks, treeningu algteadmisi tutvustav video


  TRX FORCE kompleti kuuluvad TRX treeningsüsteem, ukseankur, pikendusliides, 12 nädala treeningukava, mugav kott transportimiseks, mobiilne aplikatsioon


  TRX CLUB kompleti kuuluvad kuus TRX treeningsüsteemi, pikendusliidesed, DVD korrektse TRX süsteemi paigaldamis- ja turundusvideoga, võti TRX treeningsüsteemi lukustamiseks.

 9. Kas TRX komplektidesse oli kuulub ukseankur?
  Kõikides  TRX HOMETRX PRO  ja  TRX FORCE Kit  komplektidesse on kuulub ukseankur.
 10. Kuidas ma saan tagastada kauba, mis mulle ei meeldi?
  Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. trxtraining.ee e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud.


  Keeldumisõiguste kasutamise korral tuleb kaup toimetada meie esindajale võttes ühendust www.trxtraining.ee või tel. +37255511808. Kauba tagastamisel tuleb võtta kaasa kauba, tšeki ja muu dokumentatsiooni, mille saite kauba soetamisel.

  Toote tagastamisel peab kaup olema säilitatud sellises seisukorras nagu see oli kättesaamise hetkel. Trxtraining.ee-l on õigus tooteid tooteid tagasi mitte võtma või välja maksma hüvitise juhtudel, kui toodet ei tagastata originaalpakendis, toote pakend on oluliselt rikutud, (näiteks, kriimustused või selle sarnased defektid). Juhtudel, kui kaubaga on võimalik tutvuda ainult pakendit katki rebides või muul moel kauba originaalpakendit rikkudes, ei võeta pakendi rikkumist aluseks keeldumisõiguste ärakasutamisest keeldumisel. Kasutamaks ära keeldumisõigusi, on ostja kohustatud säilitama pakendi ja tagastama selle koos kaubaga, kuna pakendile on märgitud kauba seerianumber. Et keeldumisõiguste ärakasutamine kulgeks võimalikult kiiresti, palume kaupade pakend avada võimalikult hoolikalt.        Kui soovite tellitud kaubast keelduda, palun võtke meiega ühendust telefonil +37255511808 või kirjutage e-posti aadressil: info@trxtraining.ee

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!