Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

 

 

TRX ajalugu


TRX on leiutatud Ameerika Ühendriikide mereväes, kus TRX asutaja ja looja Randy Hetrick teenis 14 aastat. Valmistudes osalemiseks missioonidel tekkis vajadus treeningseadmete järele ja nii sündiski paljude eksperimentide tulemusena TRX. Mereväe põhiprobleemiks oli, kuidas hoida end alati heas füüsilises vormis enne teele asumist missioonidele. Ja siis leiutas Randy vanast võitlusvööst ja langevarjupaeltest seadme, mida oli võimalik riputada ukse külge ja teha sadu võimlemisharjutusi. Treeninguprogrammid aina suurenesid ja nii sündis TRX  treeningsüsteem, mis töötab inimese kehakaaluga tehtavatel harjutustel.

 2001. aastal seadis Randy oma maja garaažis sisse tootmise, luues kogu suve prototüüpe ja planeerides.   Koos sõbra Joe DiJulio´ga asutas Randy väikese ettevõtte ja palkas esimesed töötajad. Randy mõistis kiiresti, et kui dünaamiline TRX treeningsüsteem ka ei oleks, ilma vajaliku varustuse ja koolitusteta, mis seda toetaksid, haihtub see fitnessi leiutis õhku. Nii otsustaski ta luua kompanii, mis valmistab uuenduslikku toodet ja pakub samaaegselt koolitusi selle kasutamise kohta.

2011. aasta kevadel ühines TRX meeskonnaga TRX Rip Trainer. Selle autoriks on kahekordne USA rahvusliku taekwondo meister Pete Holman. Rip Trainer seadme aluseks on asümmeetriline liigutus vastupanurihmaga, mis tagab pideva pinge, kuna kasutaja peab samaaegselt hoidma tasakaalu ja kasutama jõudu.

 

 

 

Treeningute filosoofia

 

Ükski kehaosa ei tööta eraldi - igas liigutuses osaleb mitu kehaosa. Proovige põrandalt üles tõsta pliiatsit kasutades ainult käsi. See ei ole võimalik. Igas lihtsaimas liigutuses osalevad jalad, selg, kõhulihased, õlad, käed ja kael. Keha on lihastekett. Iga liigutus, mida sooritame, on kogu keha liigutus. Just seetõttu kasutab TRX seadmeid ja liigutusi, mis pakuvad väljakutset kogu kehale. 

 

TRX teostab kõrgemal tasemel uuringuid ja viib läbi treeninguid militaarüksuste, professionaalsete sportlaste, treenerite, professorite ja tuhandete teiste aktiivsete inimestega toodete kontrollimiseks, tõhustamiseks ja testimiseks.

 

 

 

 

Mida kujutab TRX endast täna?

 

Pole oluline, kas alles alustate oma teed fitnessis või tegelete sellega juba palju aastaid, TRX pakub Teile mõõdetavat, lõbusat ja tõhusat moodust, mis aitab Teil saavutada oma parimaid tulemusi. TRX ootab Teid seal kus olete ja viib Teid sinna, kus soovite olla, kaotades piirid treeningu ja mängu vahel, andes jõudu ja painduvust ning annab Teile samuti võimaluse olla parim selles, mida armastate. TRX kasutab harjutusi, mida saab teha igaüks mistahes kohas, et parandada tulemusi spordis ja elus. TRX aitab saavutada maksimaalseid tulemusi vähese vaevaga, ja kõike seda saavutatakse meetoditega, mis töötavad. TRX aitab Sul olla parim selles mida teed. Ja SEE muudabki treeningu põnevaks.


 

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!