Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

Ostutingimused

 

Garantii
1.1. Kõikidel meie poes  www.trxtraining.ee ostetud kaupadel on tootja garantii.

1.2. Minimaalne garantiitähtaeg on 12 kuud. Garantiitähtaegu on võimaik täpsustada telefonil: +37255511808

1.3. Garantii kasutamiseks on vajalik esitada ostu kinnitava dokumendi originaal (st saatekiri, tšekk).
1.4. Garantiitingimused ei laiene:

 •  müüdud kauba lisatarvikutele, aksessuaaridele, toiteelementidele, mis sisalduvad kauba komplektis (näiteks: kaitsmed, kõrvaklapid, mikrofonid, akud, laadijad, antennid, kaugjuhtimispuldid, kinnitusrihmad, lambid jne), samuti klaas-, portselan- ja paberosadele ning manuaalselt liigutatavatele plastikdetailidele, mille kulumine on loomulik nähtus;
 • väheolulistele defektidele, mis ei mõjuta kauba funktsioneerimist, näiteks, kauba korpustel asuvate reklaamide kustumine;
 • kauba detailidele, mis on rikutud loomuliku kulumise tagajärjel.

1.5. Tootja garantii ei kehti, kui:

 • kaubal on garantiiplommide või seerianumbrite kahjustused või on kaupa ilma loata remonditud;
 • kahjustused on tekkinud loodusõnnetuste tõttu (üleujutused, torm, põleng, maavärin jt) või õnnetusjuhtumite olukordades;
 • kasutatud on ebastandardseid toiteelemente, tarvikuid ja varuosasid, samuti toormaterjale;
 • kahjustused on tekkinud muude sõltumatute tingimuste tõttu, näiteks, pingekõikumised elektrivõrgus, mis ületavad rohkem kui 10% normist, ebastandardsete toiteallikate kasutamine, kauba mehhaanilised kahjustused, võõrkehade või niiskuse sattumine tootesse jne;
 • ei ole teostatud regulaarselt hooldustöid (puudutab kaupu, millele on see vajalik);
 • soetatud kaupa on kasutatud tootmises ja ebastandardsetel professionaalsetel eesmärkidel, mis ei ole ettenähtud kasutusjuhendis;
 • ei ole järgitud kasutusjuhendit ja on rikutud ekspluatatsioonitingimusi.

1.6. Kauba garantiiküsimused vaatab läbi www.trxtraining.ee toetudes tarbijakaitseseaduse sätetele ja tootjate poolt kehtestatud garantiitähtaegadele.

 

 

Tagastamisõigus

1.7. Ostjal on õigus lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul ja tagastada internetipoes soetatud kaup müüjale kooskõlas Läti Vabariigi valitsuse määrusega nr 207. Selle õiguse kasutamiseks peab kaup olema hoitud sellises seisundis nagu kättesaamise hetkel. Kui kaup on kulunud ja/või kahjustatud, kui see ei asu originaalpakendis või selle pakendit on oluliselt rikutud (väljaarvatud juhul, kui ostjal ei ole võimalik pakendit avada seda rikkumata), et võiks kaitsta kaupa kahjustuste või rikkumiste eest, on meie poel õigus kaupa mitte vastu võtta.


Oma tellimuse tühistamiseks helistage telefonil: +372 55511808 või saatke e-mail: info@trxtraining.ee

 

 

Hinnad ja pakkumised
1.8. Hindu, kaubapakkumisi ja kauba olemasolu internetipoes võidakse muuta etteteatamata;
1.9. Kõik hinnad internetipoes  www.trxtraining.ee on märgitud EUR-s koos 21% käibemaksuga. Euroopa Liidu siseste tarnete suhtes ei rakendata mingeid täiendavaid lisamakseid.
2.0. Euroopa Liidu ettevõtetel, mis on käibemaksukohuslased ja ei asu Lätis, on võimalik kaupu soetada ilma 21% käibemaksuta. Sellisel juhul on Ostja kohustatud tasuma maksud sihtkohariigi seadusandluse kohaselt.

 

 

 

Privaatsuspoliitika

 

2.1. Kogu informatsioon, mille klient sisestab internetipoodi  www.trxtraining.ee tellimuse vormistamisel on vajalik, et saaksime teostada kvaliteetset tellimuse töötlust ja klienditeenindust. Informatsiooni ei edastata kolmandatele isikutele.

2.2. Teostamaks kvaliteetset tellimuse töötlust on meile vajalik järgmine teave:

 • Kliendi eesnimi, perenimi –  saame tellimusele märkida autoriseeritud saaja
 • Tarneaadress – saame teostada kaubatarne
 • Kontakttelefon -  kulleriteenus või kliendinõustaja saab võtta ühendust klientidega
 • Meiliaadress - kasutatakse autoriseerimiseks internetipoes, kuhu saadetakse tellimuse kinnitus, samuti kasutatakse seda suhtlemisel kliendiga. Kunagi ei saadeta meiliaadressile ilma kliendi nõusolekuta reklaami sisaldavat teavet!

 

Paroolid

2.3. Meie ei pääse ligi Teie paroolidele! Kui olete parooli unustanud – kasutage vormi "Unustasin parooli" ja süsteem saadab Teie meiliaadressile uue genereeritud parooli, mille saate vahetada "Kliendi kontos".

Mistahes ebaselguste või küsimuste korral palume helistada telefonil +37255511808 või kirjutada meiliaadressil  info@trxtraining.ee

 

 

 

 

Arvelduste liigid

 

Internetipanga või pangaülekande vahendusel

Teostades tellimuse, saate arve oma meiliaadressile.

 

Maksed internetis

Täitke hoolikalt kõik ostu vormistamiseks nõutud andmed ja süsteem koostab automaatselt nendele andmetele vastava arve. Arvet on võimalik tasuda koheselt valides mitmetest maksevõimalustest Teile kõige sobivama variandi. Kauba tarne teostatakse ainult pärast täielikku arvesumma laekumist SIA G Kolizejs  pangakontole. Kauba kättesaamise hetkel peate allkirjastama Kauba saatelehe, mis on kauba eest tasumise kinnituseks.

 

 

Sularahas arveldamine ei ole võimalik! 

 

 

 

Kauba tarne

 

 

Mugav – kauba kättesaamine kulleri vahendusel

 
Kaubad, mille kaal ületab 30 kg, tarnitakse ainult maja  (paljukorterilise elamu) välisukseni. Palume sellisel juhul Teil endil hoolt kanda kauba sisseviimise eest majja (korterisse).

Kauba tarnimine leiab aset Tallinnas: 1 tööpäeva jooksul, teistesse Eesti linnadesse 2 tööpäeva jooksul pärast seda, kui on saadud arve tasumise kinnitus.

 


KAUBA TARNIMISE AJAD:
Tarnimise päeval helistab Teile kuller ja teavitab Teid kohaletoimetamise ajast 


SAATEKULUD:
Kõik tooted toimetame kohale tasuta!

 

 

Kaupade tarnimine, mida ei ole laos

 

Kui mõnda poe poolt pakutud kaupa ei ole hetkel laos, soovitame Teile sarnast või tellime soovitud kauba.

Meie tootjate tarne tähtajad on erinevad, seetõttu teavitame Teid kauba saabumisest lattu.

 
KAUBA TARNEAJAD:
5-30 päeva

 

Küsimuste korral palume helistada telefonil +37255511808 või kirjutada meiliaadressil  info@trxtraining.ee

 

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!