Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

 

TRX muutub  spordiklubides üha populaarsemaks, kuna seda saab kasutada nii personaal- kui rühmatreeningutel, ringtreeningutel kui ka taastusravis. TRX rühmatreeningud on intensiivsed ja kaasahaaravad treeningud, kus saavad samaaegselt treenida kuni 30 inimest. Oleme koostanud nende klubide nimekirja, kus saate osaleda TRX treeningutel.

 

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!