Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

Funktsionaalne treenerite koolitus FTC
Nr. FTC 175,00 €  

Osalejad õpivad, kuidas kasutada TRX funktsionaaltreeningu liigutuspõhist treeningut kasutades nii TRX Suspension trainerit kui ka RIP trainerit ning integreeirida neid vahendeid erineva treeningvarustusega.

Võimalik tellida Laos
* kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

Osalejad õpivad, kuidas kasutada TRX funktsionaaltreeningu liigutuspõhist treeningut kasutades nii TRX Suspension trainerit kui ka RIP trainerit ning  integreeirida neid vahendeid erineva treeningvarustusega.

 

Kellele:  funktsionaaltreeningu spetsialistid, personaaltreenerid, rühmatreeningu treenerid.

 

Peale kursuse läbimist oled võimeline:

  • Kasutama TRX Suspension Trainerit ja RIP Trainerit erinevates treeningprogrammides ja varieerima treeningute intensiivust.
  • Integreerima kõrgtasemel TRX treeningu  teiste treeningvormidega ja vahenditega
  • Läbiviima mitmekülgseid funktsionaalsuunitlusega ringtreeninguid

 

Kursuse läbimisega kaasneb CEC järgnevatelt organisatsioonidelt: ACE 0.8, NASM 0.7, AFAA 6.0, NSCA 0.7, canfitpro  4.0, PTA Global 8.0, SkillsActive REPS 12, (ACSM accepts ACE CECs)

 

Toodete hinnasoodustused: kõik TRX treenerid saavad pärast koolituste lõpetamist õiguse soetada TRX tooteid  soodushinnaga.


Kursuse materjalid:  koolituselt  saad TRX FUNCTIONAL treeningute kursuse käsiraamatu.


Sertifitseerimine: pärast TRX koolitust saad  rahvusvaheliselt tunnistatud TRX sertifikaadi elektroonilisel kujul.


Kursused kogu Baltikumis:  korraldame TRX koolitusi kõikides Balti riikides. Leedus toimuvad koolitused vene keeles, Eestis inglise ja/või vene keeles, Lätis läti keeles. Sisene meie koolituskalendrisse ning vaata, kus toimub järgmine TRX koolitus Sinule sobivas keeles.


Kursuse sertifikaadi saamiseks peavad kõik koolitusel osalejad koolituse edukalt lõpetama. Iga koolitusel osaleja, kes puudub koolituselt 90 minutit või rohkem, sertifikaati ei saa. Sellisel juhul koolituse eest tasutud raha ei tagastata.

Võtke meiega ühendust: saamaks lähemat teavet koolituste kohta või täpsustamaks informatsiooni, palume võtta meiega ühendust:  info@trxtraining.ee

Teised tooted
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!