Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

RIP TRAINER® Personaaltreeningu koolitus RTC
Nr. RTC 175,00 €  

Omandate TRX Rip Trainer treeningute põhialused ja oskuse kasutada Rip Trainer Treeningüsteemi oma töös klientidega.

Toode on laos Laos
* kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

Sellel 8 tunni pikkusel koolituskursusel omandad Rip Trainer treeningute põhialused nii praktikas kui teoorias. Omandad harjutuste sooritamise tehnika ja oskuse neid kohandada igale kliendile vastavalt nende fitnessi tasemele. Saad teada, kuidas kasutada Rip Trainer treeningsüsteemi, sooritamaks dünaamilisi treeninguid ja lülitamaks need oma eraklientide treeningkavadesse.

 

Lõpetades selle koolituse Sa suudad:

  • korrektselt paigaldada ja kasutada Rip Trainer treeningsüsteemi erinevates kohtades ja olukordades
  • kasutada Rip Trainer treeningsüsteemi dünaamilise treeningu läbiviimisel
  • koolitada teisi turvaliselt ja tõhusalt kasutama Rip Trainer treeningsüsteemi
  • selgelt mõistma kasu ja võimalusi, mida pakuvad Rip Trainer treeningud
  • ühineda kõikide TRX treeneritega ja töötada TRX süsteemiga oma fitnessiklubis või muus asutuses

Toodete hinnasoodustused: kõik TRX treenerid saavad pärast koolituste lõpetamist õiguse soetada TRX tooteid  soodushinnaga.

 

Kursuse materjalid:  koolituselt  saad RTC treeningute kursuse käsiraamatu.


Sertifitseerimine: pärast TRX koolitust saad  rahvusvaheliselt tunnistatud TRX sertifikaadi elektroonilisel kujul.

 

Kursused kogu Baltikumis:  korraldame TRX koolitusi kõikides Balti riikides. Leedus toimuvad koolitused vene keeles, Eestis inglise ja/või vene keeles, Lätis läti keeles. Sisene meie koolituskalendrisse ning vaata, kus toimub järgmine TRX koolitus Sinule sobivas keeles.

 

Kursuse sertifikaadi saamiseks peavad kõik koolitusel osalejad koolituse edukalt lõpetama. Iga koolitusel osaleja, kes puudub koolituselt 90 minutit või rohkem, sertifikaati ei saa. Sellisel juhul koolituse eest tasutud raha ei tagastata.

 

 

Võtke meiega ühendust: saamaks lähemat teavet koolituste kohta või täpsustamaks informatsiooni, palume võtta meiega ühendust:  info@trxtraining.ee

 

 

Teised tooted
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!