Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX® Home2
Nr. TRXHOME2 242,93 €  

TRX home2 võimaldab sul läbi viia tõhusad, kogu keha treeningud oma kodus või näiteks reisil olles.

Toode on laos Laos
* kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

 

 

Uus versioon sisaldab mitmeid olulisi täiendusi: uus, reguleeritav jalaaasade süsteem; mugavamad käepidemed.

TRX home2 versiooniga kaasneb ka personaalne kood, millega tagatakse juurdepääs veebipõhisesse treeningkeskkonda, et saaksid luua personaalsed treeningkavad ning oleksid teadlik harjutuste õigest sooritamisest.

 

 

 

   

 

 

TRX Home 2 sisaldab:

 

 • TRX home 2

1 aasta jooksul tasuta juurdepääs TRX rakendusele

 

 • TRX rakendus 

sisaldab 4 kogu keha hõlmavat treeningkava ja harjutuste andmebaasi. Lisaks veel 6 treeningmoodulit, mida saab integreerida oma igapäevaste treeningutega.

 

 • Uksekinnitus

See on polsterdusega plokk, mis kinnitatakse rihma aasa külge. Uksekinnitus tuleb asetada tugeva ja jäiga ukse vahele. Nii saab läbi viia treeninguid kodustes tingimustes kui ka reisil olles.

 

 • Ankurkinnitus

Selle kinnitusega saab rihmad kinnitada ümber torude jne.

 

 • Võrkkott

Saad mugavalt ja lihtsalt TRX-i endaga kuhu-iganes kaasa võtta.

Extra: Juhised + APP

TRX APP on leitav veebilehel Trxtraining.com/mylocker. Siseneda saate spetsiaalse koodiga, mis on kaasas HOME Kit versiooniga. Nii saate neli üldkehalise treeningu juhist ja täieliku harjutuste ülevaate, mis aitab kaasa teie eesmärgile saavutada parim kehaline vorm kõikjal, kus te viibite. Lisaks kaasnevad veel kõik kuus TRX HOME treeningu moodulit, et kombineerida ja sobitada see iga treeningu eesmärgiga:  viis lühemat 15-minutilist treeningut, mis keskenduvad spetsiifilistele lihasgruppidele, samuti sisaldab see pikemat 30-minutilist üldtreeningu versiooni.

 

 

 

 

 

Ärge unustage, et ainult originaal TRX-l on hologramm! Hologrammil on Q-kood, mis võimaldab juurdepääsu lisateabele tootja veebilehele https://www.trxtraining.com.
TRX tõelise garantii saab osta ainult koos meiega! Rohkem infot erinevuste kohta originaali ja võltsingute kohta siit!

 

TRX HOME Kit sisaldab:

 

 • TRX treeningvahend
 • Juhend, kuidas alustada treeninguid TRX treeningsüsteemiga ning näidised, millega jätkata treeninguid.
 • Ohutussilt uksele "Workout in Progress"
 • TRX käevõru
 • TRX ühenduskarabiin
 • TRX ukseankur
 • Võrkkott TRX transportimiseks

Extra: Juhised + APP

TRX APP on leitav veebilehel Trxtraining.com/mylocker. Siseneda saate spetsiaalse koodiga, mis on kaasas HOME Kit versiooniga. Nii saate neli üldkehalise treeningu juhist ja täieliku harjutuste ülevaate, mis aitab kaasa teie eesmärgile saavutada parim kehaline vorm kõikjal, kus te viibite. Lisaks kaasnevad veel kõik kuus TRX HOME treeningu moodulit, et kombineerida ja sobitada see iga treeningu eesmärgiga:  viis lühemat 15-minutilist treeningut, mis keskenduvad spetsiifilistele lihasgruppidele, samuti sisaldab see pikemat 30-minutilist üldtreeningu versiooni.Garantii isiklikuks kasutamiseks

TRX garantii treeningsüsteemi inventarile, mis on ettenähtud isiklikuks kasutamiseks, perekonnas või kodus.
 

Mida katab see garantii?

See garantii sisaldab tootja ja materjalide defekte, mis on tekkinud uutes toodetes, mis on soetatud  www.trxtraining.ee  internetikaupluses. See garantii kehtib siis, kui neid tooteid on ostnud eraisikud.

 Kui kaua garantii kehtib?

Garantii kehtib 24 kuud arvates ostupäevast.

Mida me teeme defekti kõrvaldamiseks?

Iga juhtum vaadatakse läbi individuaalselt, kaup parandatakse, vahetatakse uue vastu välja või tagastatakse raha ostjale.

 

Mis ei kuulu garantii alla?

Selle garantii raames ei kaeta järgmist:

1.See garantii on mõeldud ainult autentsetele TRX® Suspension Trainer™ toodetele.

2. Tahtliku toodete rikkumise korral garantiid ei rakendata.

3. Garantii ei kata kahjustusi, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite olukordades, püüdes tooteid omavoliliselt muuta või kasutades toodet kasutusjuhendit eirates (näiteks, kasutades seda köiena), hoides toodet väga kõrge või liialt madala temperatuuri mõjuvallas või pikaajaliselt niiskes kohas.

 

Kuidas garantiid taotleda?

Garantiiteeninduse saamiseks palume võtta meiega ühendust: info@trxtraining.ee või tel +37255511808 Kui oleme kinnitanud toote autentsuse, kontrollitakse seda teeninduses, selgitamaks välja defekti päritolu, ja kas seda juhtumit on võimalik ühendada garantiivõimalustega. Me anname vastuse 10 tööpäeva jooksul.


Garantii kommertsiaalsele kasutamisele


TRX garantii toodetele, mis on ettenähtud kommertsiaalseks kasutamiseks.

Mida katab see garantii?

See garantii katab defektidega tooteid, mis on tekkinud tootmisprotsessis või materjalis, ja mis on soetatud ametlikelt TRX esindajatelt. Seda garantiid rakendatakse toodetele, mis ei ole otseselt ettenähtud isiklikuks kasutamiseks.

 Kui kaua kehtib garantii?
See garantii kehtib 12 kuud, arvates soetamise päevast. Garantii ei kata vigastusi, mille on tekitanud kolmandad isikud.

 Mida me teeme defekti kõrvaldamiseks?

Iga juhtum vaadatakse läbi individuaalselt, kaup parandatakse, vahetatakse uue vastu või tagastatakse raha ostjale.

 Mida garantii ei kata?

Selle garantii raames ei kaeta järgmist:

1.See garantii on mõeldud ainult autentsetele TRX® Suspension Trainer™ toodetele.

2. Tahtliku toodete rikkumise korral garantiid ei rakendata.

3. Garantii ei kata kahjustusi, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite olukordades, püüdes tooteid omavoliliselt muuta või kasutades toodet kasutusjuhendit eirates (näiteks, kasutades seda köiena), hoides toodet väga kõrge või liialt madala temperatuuri mõjuvallas või pikaajaliselt niiskes kohas.

 Kuidas garantiid taotleda?

Garantiiteeninduse saamiseks palume võtta meiega ühendust: info@trxtraining.ee või tel: +37255511808

Teised tooted
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!