Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX® Personaaltreeningu koolitus STC
Nr. TRXSTC 175,00 €  

Omandate TRX treeningsüsteemi põhiharjutused ja oskuse lülitada need oma personaaltreeningutesse klientidega.

Toode on laos Laos
* kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

TRX treeningsüsteemi harjutuste mitmekülgsusega leiad sobiva fitnessi lahenduse igale kliendile. Sa omandad oskuse täita korrektselt põhilisi TRX treeningsüsteemi harjutusi, samuti teadmised, milline kasu on nendest harjutustest ja milliseid lihasgruppe need mõjutavad. Õpid, kuidas muundada ja kohandada iga harjutust vastavalt konkreetsele fitnessi tasemele.

 

Pärast 8 tunni pikkuse kursuse lõpetamist:

 

  • omandate metoodika, kuidas õigesti sooritada rohkem kui 70 TRX harjutust
  • olete läbinud 8 tundi intensiivset ja praktilist treeningut
  • omandate teadmised, kuidas kohandada harjutustele vastupanu taset, vahetada stabiilsustasemeid
  • omandate metoodika harjutuste kohandamiseks kõikidele fitnessi tasemetele
  • tutvute sagedamini esinevate vigadega harjutuste sooritamisel ja nende parandamisega
  • tutvute personaaltreeningu programmi koostamise metoodikaga
  • omandate täielikult oskuse paigaldada TRX treeningsüsteemi
  • saadud kvalifikatsioonipunktid:  CEC: ACE 0.7, NASM 0.7, AFAA 5.5, NSCA 0.8, Can Fit Pro 4.0, NESTA 0.8, PTA Global 7.0, ISSA 7.0, IYCA 3.5 , REPS 8.0

 

Võtke meiega ühendust:
Saamaks lähemat teavet koolituste kohta või täpsustamaks informatsiooni, palume võtta meiega ühendust:  info@trxtraining.ee

Teised tooted
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!