Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX® PRO4 Kit
Nr. TRXPRO4 254,50 €
244,00 €  

Muuda oma treening funktsionaalseks treeningkeskuseks TRX PRO Kitiga. Mõeldud treeneritele, kes otsivad ideaalset lahendust treenimaks oma kliente erinevatel koormustasemetel mistahes kohas.

Toode on laos Laos
* kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

TRX PRO Kit on vastupidav, sagedaseks kasutamiseks mõeldud treeningsüsteem lihtsasti puhastatavate kummist käepidemete ja lukustatava karabiiniga, mis kaitseb varguste eest. Maksimaalse ärakasutamise saavutamiseks on komplekti lülitatud kolm erinevat ühendamise viisi. Komplekti kuuluvad viis treeningu kaarti ja uute treeningute videod, mida saab vaadata nii arvutites kui ka teistes mobiilseadmetes.

 

 

Miks TRX PRO on mõeldud just Sulle:

 • Kerge, mugav ja ettenähtud intensiivseks kasutamiseks
 • Treeni oma kliente mistahes kohas, kasutades komplektis sobivat kinnituste valikut
 • Uus lukustatav karabiin kaitseb TRX-i varguste eest
 • Kergesti puhastatavad ja isegi intensiivsetel treeningutel mittelibisevad käepidemed
 • Spetsiaalsed treeningute videod võimaldavad treenida oma kliente parimate TRX traditsioonide kohaselt

 

 

 

Ärge unustage, et ainult originaal TRX-l on hologramm! Hologrammil on Q-kood, mis võimaldab juurdepääsu lisateabele tootja veebilehele https://www.trxtraining.com.
TRX tõelise garantii saab osta ainult koos meiega! Rohkem infot erinevuste kohta originaali ja võltsingute kohta siit!

 

TRX PRO Kit komplekti kuuluvad:

 

 • TRX PRO treeningvahend
 • Juhend, kuidas alustada treeninguid TRX treeningvahendiga ja näidistreeningud, millega jätkata treeninguid
 • TRX pikendusliides
 • Ohutuse tagamiseks silt uksele teabega hetkel toimuvast treeningust "Workout in Progress".
 • TRX käevõru
 • TRX lukustatav karabiin
 • TRX ühenduskarabiin
 • TRX ukseankur
 • Kerge kott TRX transportimiseks

Extra: Juhised + App

Siin leiate kõik olulised nüansid, et lisada TRX funktisonaaltreening oma treeningkavadesse. TRX App on leitav veebilehel Trxtraining.com/mylocker. Siseneda saate spetsiaalse koodiga, mis on kaasas PRO Kit versiooniga. Nii saate neli üldkehalise treeningu juhist ja täieliku harjutuste ülevaate, mis aitab kaasa teie eesmärgile saavutada parim kehaline vorm kõikjal, kus te viibite. Lisaks kaasnevad veel kõik kuus TRX PRO treeningu moodulit, treeneri põhivideo, 8 nädalane juhis, mida saab kasutada oma klientidega. Samuti ka kõik 6 TRX treeningu moodulit, et sobitada see iga treeningu eesmärgiga. Lisaks veel 2 boonusvideot.

 Garantii isiklikuks kasutamiseks

TRX garantii treeningsüsteemi inventarile, mis on ettenähtud isiklikuks kasutamiseks, perekonnas või kodus.
 

Mida katab see garantii?

See garantii sisaldab tootja ja materjalide defekte, mis on tekkinud uutes toodetes, mis on soetatud  www.trxtraining.ee  internetikaupluses. See garantii kehtib siis, kui neid tooteid on ostnud eraisikud.

 Kui kaua garantii kehtib?

Garantii kehtib 24 kuud arvates ostupäevast.

Mida me teeme defekti kõrvaldamiseks?

Iga juhtum vaadatakse läbi individuaalselt, kaup parandatakse, vahetatakse uue vastu välja või tagastatakse raha ostjale.

 

Mis ei kuulu garantii alla?

Selle garantii raames ei kaeta järgmist:

1.See garantii on mõeldud ainult autentsetele TRX® Suspension Trainer™ toodetele.

2. Tahtliku toodete rikkumise korral garantiid ei rakendata.

3. Garantii ei kata kahjustusi, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite olukordades, püüdes tooteid omavoliliselt muuta või kasutades toodet kasutusjuhendit eirates (näiteks, kasutades seda köiena), hoides toodet väga kõrge või liialt madala temperatuuri mõjuvallas või pikaajaliselt niiskes kohas.

 

Kuidas garantiid taotleda?

Garantiiteeninduse saamiseks palume võtta meiega ühendust: info@trxtraining.ee või tel +37255511808 Kui oleme kinnitanud toote autentsuse, kontrollitakse seda teeninduses, selgitamaks välja defekti päritolu, ja kas seda juhtumit on võimalik ühendada garantiivõimalustega. Me anname vastuse 10 tööpäeva jooksul.


Garantii kommertsiaalsele kasutamisele


TRX garantii toodetele, mis on ettenähtud kommertsiaalseks kasutamiseks.

Mida katab see garantii?

See garantii katab defektidega tooteid, mis on tekkinud tootmisprotsessis või materjalis, ja mis on soetatud ametlikelt TRX esindajatelt. Seda garantiid rakendatakse toodetele, mis ei ole otseselt ettenähtud isiklikuks kasutamiseks.

 Kui kaua kehtib garantii?
See garantii kehtib 12 kuud, arvates soetamise päevast. Garantii ei kata vigastusi, mille on tekitanud kolmandad isikud.

 Mida me teeme defekti kõrvaldamiseks?

Iga juhtum vaadatakse läbi individuaalselt, kaup parandatakse, vahetatakse uue vastu või tagastatakse raha ostjale.

 Mida garantii ei kata?

Selle garantii raames ei kaeta järgmist:

1.See garantii on mõeldud ainult autentsetele TRX® Suspension Trainer™ toodetele.

2. Tahtliku toodete rikkumise korral garantiid ei rakendata.

3. Garantii ei kata kahjustusi, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite olukordades, püüdes tooteid omavoliliselt muuta või kasutades toodet kasutusjuhendit eirates (näiteks, kasutades seda köiena), hoides toodet väga kõrge või liialt madala temperatuuri mõjuvallas või pikaajaliselt niiskes kohas.

 Kuidas garantiid taotleda?

Garantiiteeninduse saamiseks palume võtta meiega ühendust: info@trxtraining.ee või tel: +37255511808

Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!