Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX® Rühmatreeningu koolitus GTC
Nr. TRXGTC 175,00 €  

Omandadte TRX treeningsüsteemi harjutuste põhialused ja oskuse lülitada need harjutused oma rühmatreeningutesse

Toode on laos Laos
* kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

Suurenda oma võimalusi ja kasuta maksimaalselt ära kõike, mida pakub TRX treeningsüsteem, lülitades selle oma fitnessi rühmatreeningutesse. See koolitus aitab Sul luua lõbusa ja uuendusliku rühmatreening, mis sobib kõikidele fitnessi tasemetele. Sa ei omanda mitte ainult TRX treeningsüsteemi põhialuseid, vaid ka seda, kuidas lülitada TRX jõu- ja painduvusharjutusi rühmatreeningutesse.

 

 

Pärast selle 8 tunni kursuse lõpetamist:

  • omandate üksikasjalikud juhised, kuidas paigaldada ja kasutada TRX treeningsüsteeme rühmatreeningutel
  • sooritate 90-minutilise intensiivse ja praktilise rühmatreeningu vastavalt  materjalidele lisatud DVD-le
  • omandate  TRX Body Blast ja TRX Circuit Training treeningu vormid
  • saate nõuandeid, kuidas kohandada treeningu vorme oma juhtimisstiilile
  • omandate teadmised, kuidas kiiresti parandada rühma poolt sagedamini tehtavaid vigu
  • omandate täielikult oskuse kasutada TRX treeningsüsteemi manuaalselt
  • saadud kvalifikatsioonipunktid:  CEC: ACE 0.7, NASM 0.7, AFAA 5.0, NSCA 0.8, Can Fit Pro 4.0, NESTA 0.8, PTA Global 7.0, REPS 8.0

 

Toodete hinnasoodustused:  kõik TRX treenerid saavad pärast koolituste lõpetamist õiguse soetada TRX tooteid  soodushinnaga.


Kursuse materjalid:  koolituselt  saad RTC treeningute kursuse käsiraamatu


Sertifitseerimine: pärast TRX koolitust saad  rahvusvaheliselt tunnistatud TRX sertifikaadi elektroonilisel kujul


Kursused kogu Baltikumis:  korraldame TRX koolitusi kõikides Balti riikides. Leedus toimuvad koolitused vene keeles, Eestis inglise ja/või vene keeles, Lätis läti keeles. Sisene meie koolituskalendrisse ning vaata, kus toimub järgmine TRX koolitus Sinule sobivas keeles.

 

Kursuse sertifikaadi saamiseks peavad kõik koolitusel osalejad koolituse edukalt lõpetama. Iga koolitusel osaleja, kes puudub koolituselt 90 minutit või rohkem, sertifikaati ei saa. Sellisel juhul koolituse eest tasutud raha ei tagastata.

 

 

Võtke meiega ühendust:
Saamaks lähemat teavet koolituste kohta või täpsustamaks informatsiooni, palume võtta meiega ühendust:  info@trxtraining.ee

 

Teised tooted
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!