Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

TRX® Tactical Kit
Nr. FTKMG20 254,50 €  

Kõige vastupidavam TRX treeningsüsteem, mis on mõeldud militaarsel tasemel atleetidele, kes soovivad parandada ja kasvatada jõudu ja vastupidavust. Ette nähtud kõige raskematele treeningtingimustele.

Toode on laos Laos
* kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

USA merejalaväe treeningutest inspireeritud TRX FORCE Kit, millesse on lülitatud intensiivne 12-nädalane treeningkava. TRX FORCE Kitiga saad treenida nagu eriüksuste eliidi sõdurid, tõhustades oma vastupidavust, jõudu ja painduvust juba hoopis kõrgemal tasemel.

 

Uus Force Kit on tunduvalt kergem, kuid ette nähtud palju suurematele koormustele kui eelmised mudelid. Ülikerged fiksaatorid on valmistatud 7000 seeria alumiiniumi sulamist, mida kasutatakse laialt lennunduses ja on tunnistatud kõige vastupidavamaks.

 

Krayton Rubber´i kummist käepidemete kõvadus on suurem kui autorehvidel ja need on ette nähtud paljudeks tööaastateks nõudmata erilist hooldust.

 

Rihmade pikkuse muutmiseks ei ole nüüd enam vaja vajutada fiksaatoritele, piisab vaid pannalde enda poole tõmbamisest.

 

 

 

Eelised:

 

 • TRX FORCE Kitiga on võimalik sooritada rohkem kui 300 erinevat harjutust.
 • Lihtsasti paigaldatav ja kasutatav
 • Mugav ja kompaktne. Süsteem kaalub koos kotiga vähem kui 1 kg.
 • Treenida on võimalik mistahes kohas - kodus, büroos, pargis, hotellitoas, leida on vaja ainult vastav kinnituskohavõimalus.
 • Tänu reguleeritavale rihmade pikkusele ja erinevatele harjutuste raskusastmetele sobib see nii algajatele kui ka elukutselistele sportlastele sõltumata keha pikkusest.
 • Kasutatakse personaaltreeningutel, rühmatreeningutel, ringtreeningutel, samuti taastusravis.
 • Süsteem on valmistatud eriti vastupidavast nailonist, mis peab vastu kaalule kuni 560 kg.

 

 

Pidage meeles - ainult originaalsel TRX on hologramm! Hologrammil asub Q-kood, mis annab teile võimaluse juurdepääsuks lisateabele tootja veebilehel TRX Training https://www.trxtraining.com .

 

TRX treeningsüsteemi reaalse garantiiga saate Te soetada ainult meie juures! Lähemat teavet originaali ja võltsitud toote vaheliste erinevuste kohta lugege siin: TRX võltsing

 

TRX FORCE Kit komplekti kuuluvad:

 

 • TRX FORCE treeningvahend 
 • TRX ühenduskarabiin
 • TRX ukseankur (TRX kinnitamiseks mistahes vastupidavale uksele)
 • TRX pikendusliides
 • Ohutuse tagamiseks silt uksele teabega hetkel toimuvast treeningust “Workout in Progress”.
 • Õhuke ja kerge seljakott, kuhu saab pakkida TRX treeningsüsteemi
 • FORCE Super App (Täielik 12nädala Tactical treeningukava, mida saab kasutada oma nutitelefonis või tahvelarvutis)

 Garantii isiklikuks kasutamiseks

TRX garantii treeningsüsteemi inventarile, mis on ettenähtud isiklikuks kasutamiseks, perekonnas või kodus.
 

Mida katab see garantii?

See garantii sisaldab tootja ja materjalide defekte, mis on tekkinud uutes toodetes, mis on soetatud  www.trxtraining.ee  internetikaupluses. See garantii kehtib siis, kui neid tooteid on ostnud eraisikud.

 Kui kaua garantii kehtib?

Garantii kehtib 24 kuud arvates ostupäevast.

Mida me teeme defekti kõrvaldamiseks?

Iga juhtum vaadatakse läbi individuaalselt, kaup parandatakse, vahetatakse uue vastu välja või tagastatakse raha ostjale.

 

Mis ei kuulu garantii alla?

Selle garantii raames ei kaeta järgmist:

1.See garantii on mõeldud ainult autentsetele TRX® Suspension Trainer™ toodetele.

2. Tahtliku toodete rikkumise korral garantiid ei rakendata.

3. Garantii ei kata kahjustusi, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite olukordades, püüdes tooteid omavoliliselt muuta või kasutades toodet kasutusjuhendit eirates (näiteks, kasutades seda köiena), hoides toodet väga kõrge või liialt madala temperatuuri mõjuvallas või pikaajaliselt niiskes kohas.

 

Kuidas garantiid taotleda?

Garantiiteeninduse saamiseks palume võtta meiega ühendust: info@trxtraining.ee või tel +37255511808 Kui oleme kinnitanud toote autentsuse, kontrollitakse seda teeninduses, selgitamaks välja defekti päritolu, ja kas seda juhtumit on võimalik ühendada garantiivõimalustega. Me anname vastuse 10 tööpäeva jooksul.


Garantii kommertsiaalsele kasutamisele


TRX garantii toodetele, mis on ettenähtud kommertsiaalseks kasutamiseks.

Mida katab see garantii?

See garantii katab defektidega tooteid, mis on tekkinud tootmisprotsessis või materjalis, ja mis on soetatud ametlikelt TRX esindajatelt. Seda garantiid rakendatakse toodetele, mis ei ole otseselt ettenähtud isiklikuks kasutamiseks.

 Kui kaua kehtib garantii?
See garantii kehtib 12 kuud, arvates soetamise päevast. Garantii ei kata vigastusi, mille on tekitanud kolmandad isikud.

 Mida me teeme defekti kõrvaldamiseks?

Iga juhtum vaadatakse läbi individuaalselt, kaup parandatakse, vahetatakse uue vastu või tagastatakse raha ostjale.

 Mida garantii ei kata?

Selle garantii raames ei kaeta järgmist:

1.See garantii on mõeldud ainult autentsetele TRX® Suspension Trainer™ toodetele.

2. Tahtliku toodete rikkumise korral garantiid ei rakendata.

3. Garantii ei kata kahjustusi, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite olukordades, püüdes tooteid omavoliliselt muuta või kasutades toodet kasutusjuhendit eirates (näiteks, kasutades seda köiena), hoides toodet väga kõrge või liialt madala temperatuuri mõjuvallas või pikaajaliselt niiskes kohas.

 Kuidas garantiid taotleda?

Garantiiteeninduse saamiseks palume võtta meiega ühendust: info@trxtraining.ee või tel: +37255511808

Teised tooted
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!