Nagu enamik veebisaite, kasutame ka meie küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised andmefailid, mis aitavad meil pakkuda kiiremat ja turvalisemat veebilehitsemiskogemust. Külastades või kasutades meie veebisaite, teenuseid, rakendusi, tööriistu või vahetades meiega sõnumeid, võime meie ja meie volitatud teenusepakkujad kasutada küpsiseid parema, kiirema ja turvalisema kasutajakogemuse eesmärgil. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada. Veebisaidi edasise lehitsemisega nõustute sellega, et me kasutame küpsiseid.

TRX

header-ee

 

TRX BALTICS TRAINER SUMMIT 2018

 

Picture more than 100 TRX enthusiasts, trainers, and experts together in one space. The TRX Summit in the Baltics will deliver a direct dose of inspiration and energy.
Whether you're a personal trainer, coach, group instructor, or TRX enthusiast, you will walk away from the weekend inspired and with the tools you'll need to up your game on every level!


 

INFO-ENG

 

EVENT PROGRAM

 

OUR SUPPORTERS

 GFITNESS-LOGO             ssc-logo            dch-studija             myfit 
     people          fitnesaveikals-logo        lemon         mangali
Make your body your machine

Igaks liigutuseks on vajalik lihasjõud! Oleme loonud parima koolitussüsteemi ning treeningprogrammid, mis aitavad saavutada kõrgeid eesmärke ja tulemusi, mille olete endile seadnud!